akademi


Vize Danışmanlığı Hizmeti

 

”Dünyanın hangi ülkesine gitmek isterseniz vize başvurularınızı sizler için en profesyonel şekilde yapalım ve takip edelim.”

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize işlemleri her zaman çok uzun ve sıkıntılı bir prosedür olmaktadır. Öğrenci, turist ya da işveren olsanız bile bazen çok sıkıntılı durumlarla karşılaşabilir ve en ufak bir hatada vize başvurunuz kabul olunmaz ve red edilebilir. Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkemizde pek çok vatandaşımız vize başvurularında büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Başvuru formlarının uzun ve karışık olması, farklı dillerde sizlere sunulması, elçiliklerin istediği evrak sayısının fazlalığı ve mülakat zorunluluğu gibi farklı sebeplerden dolayı vize başvuru süreçleri çok stresli ve sıkıntılı bir hal alır.

akademiNY ailesi olarak Ankara’da hizmet sunan ama Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerine eğitim ve vize danışmanlığı sunan şirketimiz, vize başvuru sürecinizi sizin için en profesyonel şekilde yapmakta ve takip etmektedir. Pek çok farklı elçiliğin olduğu Ankara’da konumlanmamız sayesinde sizlere vize takibiniz konusunda daha kısa zamanda daha verimli bir şekilde hizmet verebilmemiz ve vize takibinizi yapabilmemiz size sunabildiğimiz avantajlarımızdan sadece bir tanesidir.

Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, İngiltere, Kanada, Avustralya, Uzak Doğu Ülkeleri, Avrupa Birliği ülkeleri ya da T.C’nin vize anlaşması yapmadığı tüm ülkeler için size en profesyonel ve gerçekçi vize danışmanlığı hizmetini sunmaktayız.


 

Her türlü sorunuz ve bilgi isteğiniz için;

akademiNY ofisimizi;

Tel/Fax: 0312 212 9128’den arayabilir ya da,

Email   : contact@akademiny.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.