AkademiNY Sözlü Çeviri Hizmetlerimiz

Sözlü çevirinin, mutlaka işinin ehli ve son derece deneyimli, seçtikleri alanda uzmanlaşarak mesleki ün yapmış çevirmenler tarafından icra edilmesi gerektiğine inanmaktayız. Bu çerçevede, gerçekleştirdiğimiz tüm ulusal ve uluslararası sözlü çeviri işlerinde TKTD (Türkiye Konferans Tercümanları Derneği) standartları dışına kesinlikle çıkmamayı en başından beri ilke edindik.

Sözlü çeviri hizmeti verdiğimiz alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eşlik çevirisi
  • Ardıl çeviri
  • Eş zamanlı çeviri

Her uzmanlık alanındaki sözlü çeviri hizmetimizi kabinli (teknik donanımlı) ya da kabinsiz (teknik donanımlı ya da teknik donanımsız) olmak üzere müşterilerimize farklı şekillerde sunabilmekteyiz. Aynı zamanda, yalnızca kurumsal düzlemde değil, kişi temelli sözlü çeviri hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimizle aramızdaki gizlilik ilkesine her daim sadık kalarak toplantı, ziyaret, konferans, kongre, gezi, vb. her çeşit etkinlikte alanında yetkin sözlü çevirmenlerimiz sayesinde en nitelikli ve hatasız şekilde hizmet vermekteyiz.

Çeviri Merkezi olarak yazılı çeviride de deneyim sahibi olan bir sözlü çevirmenin mesleki ve profesyonel açıdan çok daha ileride olacağına inandığımızdan, sözlü çeviriyle ilgilenen mütercim-tercümanlık bölümü öğrencilerimize de yazılı çeviri alanındaki zorunlu ya da isteğe bağlı staj olanağımızın kapılarını açıyoruz. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Yazılı Çeviri sayfamızı ziyaret edebilir ya da doğrudan staj başvurunuzu Europass formatında İngilizce ya da Türkçe hazırlanmış fotoğraflı öz geçmiş ile info@akademiny.com ya da ceviri@akademiny.com adreslerinden tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Stajınızı bizimle yapmak ister misiniz?

0312 212 91 28 - info@akademiny.com