AkademiNY Yabancı Dil Kursları

“education matters”

“Yabancı Dil Kurslarında Farkı Hissedin”

www.akademinydilkurslari.com


Yabancı dil öğretimini daha çok Amerikan ve Fransız dil öğretimi sistemine dayandıran akademiNY Yabancı Dil Kursları, nitelikli öğretim elemanı kadrosu ile öğrencilerine sıcak bir ortam sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Yurt dışında öğretim olanağı tanıyan ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak Ankara’da temsilciliğini yaptığı pek çok farklı butik dil okulunun yapısına paralel ilerleyen AkademiNY ailesi, öğrencileriyle bire bir iletişim kurarak onların dil öğrenimi süreçlerindeki gelişimlerini yakından takip etmektedir. Yabancı dil öğretiminde de hızla gelişen AkademiNY, bu anlayış çerçevesinde öğrencilerine içten, sıcak, nitelikli ve farklı bir dil öğretim ortamı sunar.

AkademiNY Yabancı Dil Kursları öğretim elemanı kadrosu, yurt dışında eğitim görmüş, çift anadallı, yüksek lisanslı ve hatta doktoralı bireylerden oluşmaktadır ve en fazla 8 kişilik sınıfları sayesinde öğretmen-öğrenci etkileşimini en yüksek düzeye çıkarabilmektedir.

Butik bir dil kursu olmanın sağladığı avantajları, öğrencilerine en iyi şekilde yaşatmayı amaçlayan AkademiNY Yabancı Dil Kursları, finansal öncelikleri amaçlamak yerine, nitelikli, huzurlu ve sağlam temelli bir öğrenim ortamı sağlamayı kuruluş gününden bu yana kendine birincil ilke edinmiştir.

AkademiNY Yabancı Dil Kurslarında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil öğretimi hizmeti vermekteyiz. Son yıllarda sayısı iyice artan ve popüler hâle gelen “butik dil kursu” kavramının somutlaştığı yer olan AkademiNY’nin öğrencilerine sunduğu avantajlar, belki de ünlü zincir dil kursundan çok daha fazla olacaktır. Zincir okullar, ülkenin farklı şehirlerinde faaliyet gösterirken, butik dil kursları genelde tek bir şehirde bulunmakta ve o şehirdeki öğrencilerin gereksinimlerini göz önünde tutarak bir yabancı dil öğretimi programı uygulamaktadır. Samimi ortam ve her konuda yakın ilgi bekleyen öğrencilerin, butik kursları tercih ettikleri de bir gerçektir.

Öğrencilerimiz için göz ardı edilmemesi gereken bir başka konu da çoğu butik dil kursunun eğitim masraflarının zincir kurslara göre daha uygun olmasıdır; yalnız bu durum kesinlikle öğretim kalitesinin ücretle doğru orantılı olarak azalacağı anlamına gelmemektedir.

Siz öğrencilerimize nitelikli, içten ve başarı odaklı, temeli sağlam, dolayısıyla da kalıcı bir yabancı dil öğretimi deneyimi yaşatmaktan her zaman mutluluk duyacağız.

Siz de AkademiNY Yabancı Dil Kursları farkıyla dil öğrenmek istiyorsanız, lütfen bize ulaşınız.

0312 212 91 28

info@akademiny.com