WAT 2019 BAŞLIYOR!

 

2019 yazında hayallerinizi gerçekleştirin. akademiNY Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı sizi Amerika’ya yolluyor. 2019 Work & Travel kayıtlarımız başladı. Erken kayıt indiriminden yararlanmak için ön kayıt formumuzu doldurun yeter.

“Work and Travel” programı, Amerika’da; yaz ayı boyunca yaklaşık 4 aylık bir dönem için yaşama ve çalışma imkânı sunmaktadır. Bu programın en önemli avantajı, hem dil öğrenip hem de para kazanma şansı yaratmasıdır. Work and Travel deneyimini yaşayan birçok kişi, bu programın kişisel gelişimleri ve hayata bakış açılarının gelişmesi konusunda kendilerine ciddi bir ufuk açtığını belirtmektedir.

Work and Travel; Amerikan hayat tarzını birebir keşfetme ve yaşama imkânı sunar. Diğer eğitim programlarının aksine, kişiye çalışma hakkı tanıyan bu program sayesinde, 3-4 aylık süreçte masraflarınızı rahatlıkla çıkaracak kadar para kazanma şansına da sahipsiniz. WAT kapsamında yurt dışına çıkanların en çok çalıştığı yerler arasında; Eğlence ve Su Parkları, Kafeler, Restaurant ve Fast Food Restaurantlar, Oteller, Mağaza ve Marketler gelmektedir. Seyahat ederken, çalışma ve aynı zamanda dil öğrenme konusunda en avantajlı programlardan biri olan Work and Travel programlarında özen gösterilmesi gereken en önemli detaylardan biri de kayıt tarihleridir.

WAT öğrencileri ayda ortalama 900-1500 USD kazanabilir ve seyahatiniz süresince masraflarınızı kendi kendinize karşılayabilirsiniz. Amerika gibi herkesin hayallerini süsleyen bir ülkeyi kimseye yük olmadan görüp, gezip, yaşayabilirsiniz. Aynı anda hem çalışma hem de tatil yapma fırsatı bularak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tecrübe kazanırsınız.

Detaylı Bilgi İçin Ön Kayıt Formumuzu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Apply Online

Fields with (*) are compulsory.